CO JE TO NÁRAMEK BUNGA BUNGA?

O stimulujících účincích vůní na lidské tělo i psychiku se vědělo už v dobách starověkého Egypta. Přibližně do té doby se datují počátky využívání vůní pro povzbuzení smyslnosti a milostné touhy.

A právě na tomto principu fungují Bunga Bunga vonné náramky. Díky svému designu a módním barvám je můžeš nosit kamkoli si vzpomeneš. Na party, do klubu, na rande, ale i na sport. Rozjeď party bez hranic, odvaž se a oslov  svého idola! Ještě nikdy nebylo seznamování snazší. S náramkem Bunga Bunga to půjde samo.

Pro holky se vyrábí v růžové, fialové a červené barvě, pro kluky v černé, bílé a žluté. Každý voní jinak. Je jen na tobě, jestli máš raději vanilku, vůni dřeva nebo ovocné tóny.

JAK HO POUŽÍVAT?

Chceš zvýšit šanci, že si tě tvůj objekt zájmu všimne? Ozdob své zápěstí nebo kotník voňavým pryžovým náramkem Bunga Bunga. Ten totiž působí jako magnet!

Afrodiziakální vůně přitahuje pozornost druhého pohlaví a probouzí jeho vnitřní smyslnost a milostnou touhu.

JAK DLOUHO VYDRŽÍ?

Po vyjmutí z plastové krabičky začne náramek vonět. Během jeho nošení se kolem tebe vytvoří vonný opar afrodiziakální vůně. Neobsahuje ftaláty, je 100% zdravotně nezávadný. Vonět vydrží minimálně měsíc.