Pro partnery

Vážení návštěvníci,

jsme velice rádi, že máte zájem právě o naše produkty, a na této stránce bychom vám proto chtěli nastínit možnosti eventuální vzájemné spolupráce. Budete-li mít chuť, můžete se společně s námi podílet na rozšiřování povědomí o "tak trochu jiném zboží" a současně si samozřejmě přivydělat slušné peníze.

Předmětem našeho prodeje jsou výrobky vyznačující se vysokou kvalitou, funkčností, designem a současně i inovativním duchem. Jejich další velkou výhodou je rovněž stoprocentní zdravotní nezávadnost.

Co nabízíme?

Propagační materiály ZDARMA:

Samozřejmostí je aktivní propagace značky v médiích, pořádání soutěží o hodnotné ceny či přidání odkazu na Vaši prodejnu - viz mapa prodejců včetně jejich stručného profilu, nacházející se na našich stránkách.

Pro začínající partnery máme nachystány tzv. startovací balíčky, které Vám pomohou být tzv. "ready for sale" - tedy připraven okamžitě prodávat.

Jaké jsou nákupní ceny?

Díky zkušenostem s prodejem a obchodem chápeme, že právě výše obchodní marže často rozhoduje o tom, zda rozšířit sortiment. Připravené nákupní ceny jsou rozhodně zajímavé a rádi Vám zašleme ceník společně s dalšími materiály. Do týdne od Vašeho podnětu Vás budeme kontaktovat a dozvíte se vše podstatné pro definitivní rozhodnutí.

Podmínky velkoobchodu

Jak postupovat?